FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38

Adobe Tasarım Programları

Adobe Creative Cloud
Adobe Creative Cloud‎

Boş bir sayfadan
Muhteşem bir çalışmaya…

Creative Cloud’daki dünyanın bir numaralı tasarım araçları, hayal ettiğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Logolar, posterler, broşürler, reklamlar ve daha pek çok içerik oluşturun. Görüntüleri birleştirerek muhteşem bir resim oluşturun. Mobil uygulamalarımızı kullanarak esinlendiğiniz her an eskiz yapın, mizanpajlar çizip oluşturun.

Creative Cloud; Photoshop CC gibi temel uygulamalardan Adobe XD CC gibi yeni nesil araçlara kadar Adobe masaüstü ve mobil uygulamalarından oluşan koleksiyonun tamamına erişmenizi sağlıyor. Ayrıca, tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapmak için yerleşik şablonlardan, becerilerinizi geliştirmek ve hızla çalışmaya koyulmak için adım adım eğitimlerden de yararlanın. İçerik oluşturmak, ortak çalışmalar yapmak ve ilham almak için ihtiyacınız olan her şey burada.

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop, günümüzün en çok tercih edilen profesyonel grafik tasarım programları içerisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Dünya genelinde reklamcılık ve tasarım mantığının her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte yazılımlarda da inanılmaz geliştirmeler sağlanmıştır. Adobe firması, kısa bir süre içerisinde grafik programları ile alakalı olarak yaptığı çalışmalar sayesinde dünyanın en çok kazanan ve bilinen şirketlerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Grafiklerin dünya üzerinde her geçen yıl daha profesyonel bir hale gelmesinde ki en önemli etkenlerden birisi de kuşkusuz ki Adobe Photoshop programı olarak nitelendirilebilir. Matematiksel anlamda ve yapısal olarak gelişmiş bir sistem olduğunu kullandıktan birkaç saat içerisinde anlayabileceksiniz. Şimdi sistem ile alakalı olarak sizleri çok daha net bir şekilde bilgilendirmek istiyoruz.

Adobe Photoshop Nedir?
Adobe firması tarafından hazırlanan, vektörel çizim yapma imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon işlemleri yapabilen,, reklamlar ve görsel düzenlemeler yapmanıza imkan sağlayan gelişmiş bir grafik tasarım programı olarak dikkatleri çeker. Bilişim teknolojilerinin bugün ki haline gelmesinde en büyük etkenlerden birisi Photoshop programıdır. Web tasarım teknolojilerine karşı yarattığı olumlu ortam çok daha ciddi bir şekilde kendini belli etti.

Web artayüz tasarımcılığı kavramının ortaya çıkmasında ki etken faktörlerden birisi de Photoshop programıdır. Bundan yıllar yıllar önce web tasarımları sadece tablolar halinde geliştirilirken bugün ise öncelikle Photoshop programında resim olarak çizilir ve sonrasında ise CSS kodlamasına dökülerek gerekirse yazılım safhasına girer.

Adobe Photoshop Ne İşe Yarar?
Yukarıda da bahsettiğimiz üzere grafiksel anlamda birçok farklı işlemi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz grafik tasarım araçlarının en popüler olanıdır. Matematiksel olarak da incelediğinizde oluşturması gerçekten zor bir yazılımdır. Akıllı yazılım dediğimiz sınıfa giren en gelişmiş sistemlerden birisi olarak dikkat çeker. Photoshop programı sayesinde günümüz reklamcılığı ve web tasarım sektörü çok daha iyi bir noktaya geldi ve bu neden dolayısı ile artık sektörlerde ortaya çıkan çalışmalar çok daha kaliteli oldu.

Adobe Photoshop programı sayesinde yapabileceğiniz işlemlerin kesin bir sınırı söz konusu değildir. Grafiksel anlamda hayal edebileceğiniz tüm çalışmaları yapmanıza imkan tanıyor. Genel olarak yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir;

Autodesk AutoCAD 2018