6197

Ürünlerinizi Raflarla Değil,
Milyonlarla Buluşturun

 
Çağımızın ticareti artık internet ortamında şekilleniyor, Sizde ürünlerinizi milyonlarla buluşturup yeni pazarlar yaratmak istiyorsanız çözüm elinizde. İnternet dünyasına adım atmak isteyen profesyonel şirketler veya küçük ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilen bir yazılımdır. Kullanım kolaylığının basit olması, açık kaynaklı olması yani geliştirilebilir özelliklere sahip olması Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret ayrıcalıklı kılan özellikleri arasında gösterile bilmektedir. Yaptığını tüm işlerin analiz ve raporlarını da yine Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret sayesinde alabilirsiniz.Yukarıda saydığımız ve saymakta olduğumuz tüm bu özelliklere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Tüm hazır e-ticaret yazılımlarından inanılmaz derecede üstün ve kaliteli olan Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret satışlarınızın artmasına, müşteri portföyünüzün büyümesine ve daha bir çok inanılmaz faydalara sahip olmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya eklenti paketleri ile ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırma imkânına da kavuşabilirsiniz. Şunu da unutmadan geçmeyelim Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret Yazılımı ile sınırsız bir şekilde bayi de ekleyebilirsiniz. İşletmeler için rekabet yöntemi esneklik ve verimliliktir. Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri Sanal Mağaza altyapısı, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini bu rekabet için yeniler ve biriktirdiği her tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak profesyonel araçlar sağlar.

Mobil Sanal Mağaza,
Artık Ürünleriniz Cep Telefonunda

 
Dünya genelinde akıllı telefonların ve mobil internet erişim cihazlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte e-tcaret sitelerinin de mobil olarak çalıştırılması ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Günümüzde Eticaret sitelerinin tablet ve mobil cihazlardan ziyaretçi sayısı istatistiğine bakıldığında bu ortalamaların %40 – %60 arasında olduğunu görmekteyiz. Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri çıkarmış olduğu yeni nesil e-ticaret sitleri A’dan Z’ye testleri yapılarak hazırlanmış ve mobil uyumlu e-ticaret olarak çalışmaktadır.

E-Ticaret Sanal Mağaza projeleriniz dahilinde istemeniz durumunda sizlere Eticaret sitenizle bütünleşik online bir iletişim içerisinde olan iOS ve Andorid mobil uygumalar geliştiriyoruz.

Artık Tüm Kontroller Cep Telefonunuzla Elinizin Altında

6215
6466

Online, Güvenli, Hızlı ve Kolay Tahsilat

 
Güvenli E-Ticaret Yazılımımız Türkiyedeki Tüm Bankaların altyapısından online tahsilat yapabilme özelliğine sahiptir.
Aynı zamanda Türkiyedeki tüm bankaların güvenli yapı onayından geçmiş ve izin verilmiş .
Bankaların haricinde diğer online tahsilat hizmeti veren (İyzico,Paytr,Payu vs.) gibi firmalarında altyapısını kullanarak online tahsilat işlemeni yapabilirsiniz. Bankaların ve aracı kurumların verdiği taksit seçeneği dahilinde tüm ürünlerini kredi kartı taksitli olarak satışa sunabilir ve ödemelerini online tahsil edebilirsiniz.
E-Ticaret Yazılımımız içerisinden bir ürün satın alınmak istediği anda müşteri tahsilat ekranında sizin tarafınızdan belirlenen banka yada aracı kurum altyapısı üzerinden kredi kartı ile ödemesini yapar. Yazılımımız hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini tutmaz Hukuki olarak bu yasal bir durum değildir, yazılımımız 100% güvenli alt yapısı sayesinde tüm bankalardan online tahsilat hizmeti için onay almış bulunmaktadır.
Tüm ödeme işlemleri esnasında E-Ticaret Yazılımımız 256 bit şifreleme teknolojisini kullanarak bankayla online iletişim kurar bu sayede tüm bilgi ve veriler 100% güven altında tutulur. Gerçekleşen online ödeme aşamasında ödenen tutar sizin belirlediğiniz ilgili bankanın hesabına otomatik olarak sanal pos hizmeti aldığınız banka tarafından yatırılır. Hiç bir parasal trafiğin Yazılımımız yada firmamızla bir bağlantısı yoktur.
 

E-Ticaret Sanal Mağaza Sayesinde Neler Yapabilirsiniz

 

detaylar için seçeneklere tıklayınız

 
 
7860Ürün Çeşidi
136578Potansiyel Müşteri
5740Tahmini Sipariş
113890Tahmini Kazanç
Eticaret Online Sanal Mağaza Örnek Sitemizi İnceleyinizÖRNEK SİTE