FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38

Ürünlerinizi Raflarla Değil, Milyonlarla Buluşturun

Çağımızın ticareti artık internet ortamında şekilleniyor, Sizde ürünlerinizi milyonlarla buluşturup yeni pazarlar yaratmak istiyorsanız çözüm elinizde. İnternet dünyasına adım atmak isteyen profesyonel şirketler veya küçük ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilen bir yazılımdır. Kullanım kolaylığının basit olması, açık kaynaklı olması yani geliştirilebilir özelliklere sahip olması Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret ayrıcalıklı kılan özellikleri arasında gösterile bilmektedir. Yaptığını tüm işlerin analiz ve raporlarını da yine Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret sayesinde alabilirsiniz.Yukarıda saydığımız ve saymakta olduğumuz tüm bu özelliklere ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Tüm hazır e-ticaret yazılımlarından inanılmaz derecede üstün ve kaliteli olan Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret satışlarınızın artmasına, müşteri portföyünüzün büyümesine ve daha bir çok inanılmaz faydalara sahip olmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya eklenti paketleri ile ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırma imkânına da kavuşabilirsiniz. Şunu da unutmadan geçmeyelim Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri E-Ticaret Yazılımı ile sınırsız bir şekilde bayi de ekleyebilirsiniz. İşletmeler için rekabet yöntemi esneklik ve verimliliktir. Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri Sanal Mağaza altyapısı, gelişen teknolojiler ile sürekli kendini bu rekabet için yeniler ve biriktirdiği her tecrübeyi e-ticaret yazılımına aktararak profesyonel araçlar sağlar.

Ürünlerinizi Ekleyin

Web Soft Eticaret yazılımında bir tıklama ile sınırsız sayıda Kategori, Ürünler ekleyip anında online olarak satışa sunabilirsiniz.

Online Tahsilat Yapın

Online tahsilat sistemi sayesinde müşterileriniz ürünlerinizin ödemesi kredi kartları ile online yapabilirler.

Kampanyalar Oluşturun

Kampanyalar ve İndirimler tanımlayarak müşteri kitlenizi çoğaltaran online satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlar

Eticaret gelişmiş raporlar sayesinde ürün bazında veya müşteri bazında anlık raporlar alabilirsiniz.

E-Ticaret Mobil Sanal Mağaza

E-Ticaret Mobil Sanal Mağaza

Artık Ürünleriniz Cep Telefonunda

Dünya genelinde akıllı telefonların ve mobil internet erişim cihazlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte e-tcaret sitelerinin de mobil olarak çalıştırılması ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Günümüzde Eticaret sitelerinin tablet ve mobil cihazlardan ziyaretçi sayısı istatistiğine bakıldığında bu ortalamaların %40 – %60 arasında olduğunu görmekteyiz. Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri çıkarmış olduğu yeni nesil e-ticaret sitleri A’dan Z’ye testleri yapılarak hazırlanmış ve mobil uyumlu e-ticaret olarak çalışmaktadır.

E-Ticaret Sanal Mağaza projeleriniz dahilinde istemeniz durumunda sizlere Eticaret sitenizle bütünleşik online bir iletişim içerisinde olan iOS ve Andorid mobil uygumalar geliştiriyoruz.

Online, Güvenli, Hızlı ve Kolay Tahsilat

Güvenli E-Ticaret Yazılımımız Türkiyedeki Tüm Bankaların altyapısından online tahsilat yapabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda Türkiyedeki tüm bankaların güvenli yapı onayından geçmiş ve izin verilmiş .

Bankaların haricinde diğer online tahsilat hizmeti veren (İyzico,Paytr,Payu vs.) gibi firmalarında altyapısını kullanarak online tahsilat işlemeni yapabilirsiniz. Bankaların ve aracı kurumların verdiği taksit seçeneği dahilinde tüm ürünlerini kredi kartı taksitli olarak satışa sunabilir ve ödemelerini online tahsil edebilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımımız içerisinden bir ürün satın alınmak istediği anda müşteri tahsilat ekranında sizin tarafınızdan belirlenen banka yada aracı kurum altyapısı üzerinden kredi kartı ile ödemesini yapar. Yazılımımız hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini tutmaz Hukuki olarak bu yasal bir durum değildir, yazılımımız 100% güvenli alt yapısı sayesinde tüm bankalardan online tahsilat hizmeti için onay almış bulunmaktadır.

Tüm ödeme işlemleri esnasında E-Ticaret Yazılımımız 256 bit şifreleme teknolojisini kullanarak bankayla online iletişim kurar bu sayede tüm bilgi ve veriler 100% güven altında tutulur. Gerçekleşen online ödeme aşamasında ödenen tutar sizin belirlediğiniz ilgili bankanın hesabına otomatik olarak sanal pos hizmeti aldığınız banka tarafından yatırılır. Hiç bir parasal trafiğin Yazılımımız yada firmamızla bir bağlantısı yoktur.

E-Ticaret Mobil Sanal Mağaza
Gelişmiş Ürün Yönetim Özelliği

E-Ticaret yazılımı içerisinde sınırsız ürün kategorisi ve ürün tanımlayabilir, her ürüne özel Renk, Beden, Numara gibi varyasyonlar belirleyip dilerseniz bunlara özel fiyatlar yada indirimler ekleyebilirsiniz. Her ürüne özel sınırsız resim veya tanıtım videoları ekleyerek rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Ürünlere özel farklı kombinasyonlar yaparak bu kombinasyonlara özel fiyatlar belirleyebilirsiniz. Tekstil firmaları dilerlerse renk özelliklerine göre görsel belirleyebilirler.
Eklediğiniz tüm ürünleri otomatik sosyal medya paylaşım modülü sayesinde bir tıklamayla sosyal medya hesaplarınızda (Facebok, Instagram vs. ) yayımlayabilirsiniz. Ürün detaylarında dilediğiniz kadar özellik ve seçenek ekleyerek ürünlerinizle ilgili detaylı bilgiler verebilir müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Ürün seçeneklerinize göre özel fiyatlar belirleyebilir bu seçeneklerin seçilmesi durumunda dilerseniz bu fiyatlarınızı ürünlere yansıtabileceğiniz gibi belirlenen fiyat kadar tutarı ürün fiyatından düşebilirsiniz.

Online Tahsilat ve Ödeme İşlemleri

Güvenli E-Ticaret Yazılımımız Türkiyedeki Tüm Bankaların altyapısından online tahsilat yapabilme özelliğine sahiptir.
Aynı zamanda Türkiyedeki tüm bankaların güvenli yapı onayından geçmiş ve izin verilmiş . Bankaların haricinde diğer online tahsilat hizmeti veren (İyzico,Paytr,Payu vs.) gibi firmalarında altyapısını kullanarak online tahsilat işlemeni yapabilirsiniz. Bankaların ve aracı kurumların verdiği taksit seçeneği dahilinde tüm ürünlerini kredi kartı taksitli olarak satışa sunabilir ve ödemelerini online tahsil edebilirsiniz.
E-Ticaret Yazılımımız içerisinden bir ürün satın alınmak istediği anda müşteri tahsilat ekranında sizin tarafınızdan belirlenen banka yada aracı kurum altyapısı üzerinden kredi kartı ile ödemesini yapar. Yazılımımız hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini tutmaz Hukuki olarak bu yasal bir durum değildir, yazılımımız 100% güvenli alt yapısı sayesinde tüm bankalardan online tahsilat hizmeti için onay almış bulunmaktadır.
Tüm ödeme işlemleri esnasında E-Ticaret Yazılımımız 256bit şifreleme teknolojisini kullanarak bankayla online iletişim kurar bu sayede tüm bilgi ve veriler 100% güven altında tutulur. Gerçekleşen online ödeme aşamasında ödenen tutar sizin belirlediğiniz ilgili bankanın hesabına otomatik olarak sanal pos hizmeti aldığınız banka tarafından yatırılır. Hiç bir parasal trafiğin Yazılımımız yada firmamızla bir bağlantısı yoktur.

(B2B) Alt Bayilik ve Tedarikci Sistemi

Eticaret Yazılımımızın belkide en önemli özelliklerinden birisi olan BAYİLİK sisteminde web siteniz üzerinden satışa sunduğunuz ürünlerinizde bayi ve perakende satış fiyatlarını ayırabilirsiniz.
Sistem otomatik olarak işleyerek bayi ile perakende müşterisini ayırarak her ikisi için farklı fiyatlardan satış ve indirimler uygular.
Örnek: A ürününün perakende satış fiyatı 100 TL Bayi için satış fiyatı 80 TL olarak varsayalım, Sistem perakende müşterilerine bu ürünü 100 TL üzerinden satışa sunarken bayi kendi kullanıcı adı ile giriş yaptığı andan itibaren ürünün fiyatı otomatik olarak bayi fiyatı olan 80 TL olarak bayinin satışına sunulur. Ayrıca dilerse bayiniz kendi hesabına alışveriş yapmadan + bakiye olarak ödeme ekleyebilir ve bu sayede diğer personelleri veya sorumluları + bakiyesi kadar ödeme yapmadan ürün alışverişinde bulunabilirler.
Aynı zamanda bayinize özel olarak eğer açık hesap çalışıyorsanız o bayi için belirlediğiniz miktar kadar tutarda bayi ödeme yapmadan alışveriş yapabilir. Dilerse bu borç bakiyesini yine müşteri paneli tarafından daha sonra kredi kartı ile otomatik ödeyebilir.

Nebim Ticari Program Entegrasyonu

Eticaret Yazılımımız, NEBİM WİNNER ticari paket programı ile online %100 entegre olarak çalışabilmektedir. Bu sayede Eticaret siteniz üzerinden yapmış olduğunuz tüm işlemler online olarak Nebim Winner programı içerisini aktarılır “Fatura, Satış, Tahsilat, Müşteri” böylelikle eticaretiniz de tüm işlemleri 2 inci bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ticari programınıza aktararak tüm işlemlerinizi tek çatıda takip edebilirsiniz.

Tüm işlemleriniz online olarak NEBİM WİNNER programına entegre olarak çalışmaktadır.

Kampanya ve İndirim Özellikleri

Ürünlerinize dilediğiniz kadar farklı kampanya ve indirimler tanımlayabilirsiniz, Dilerseniz bu kampanya ve indirimleri belirle tarihler arasında çalışması için belirleyebilir. Kampanya veya İndirim bitiş tarihi geldiğinde sistem otomatik olarak kampanyalı fiyatı yayından kaldırıp ürünün orjinal fiyatından satışa sunacaktır. Böylece siz kampanya bitişlerini takip etmek zorunda kalmayacaksınız.

Online Kargo Takip Sistemi

Online kargo takip sistemimiz ile anlaşmalı olduğunuz Aras Kargo, Mng Kargo veya diğer bir kargo firmasıyla otomatik kargo takip sistemi aracılığı ile gönderi numarası üzerinden müşterileriniz ürünlerin nerede ve sevkiyatının hangi aşamada olduğunu sizlere sorma gereği duymaksızın takip edebilirler.

Sipariş Yönetimi ve Online Fatura

Siteniz üzerinden bir ürün satın aldığı anda siparişin detaylarını yönetim panelinden takip edebileceğiniz gibi aynı zamanda.. sipariş detaylarını içeren bir mail size bir mailde otomatik olarak müşteriye gönderilir. Sipariş aşamasında müşterinin yapmış olduğu ödeme bankanız tarafından onaylandığı takdirde sistem tarafından otomatik E-FATURA oluşturularak sistem tarafından müşteriye online mail atılır, oluşturulan bu faturayı müşteri dilerse daha sonra müşteri panelinden tekrar döktürüp inceleyebilir, Aynı zamanda sizde yönetim panelinden oluşturulmuş faturaları inceleyebilirsiniz.

Ödül Puanı (Para Puan) Sistemi

Bu özellik bir nevi ParaPuan sistemi gibi çalışır. Ürünlere tanımlayacağınız belirli ödül puanları doğrultusunda o ürünlerden alışveriş yapan müşterileriniz ödül puanı biriktirmiş olurlar. Yine sizlerin belirleyeceği ürünleri belirli miktarlardaki ödül puanlarıyla sahip olabilirler yada ödül puan tutarlarının bir kısmını puan bir kısmını nakit ödeyerek bu ürünlere sahip olabilirler.