6477

Kendini Şanslı Hissediyormusun ??

 
Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

 

Doğru Planlama ve Doğru Strateji

 
Internet doğasını ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak, Sizlere doğru strateji üzerine kurulmuş çözümler sunmaktayız.

Web site Analizi
Arama motoru sonuç sayfalarında veyahut listelerinde üst sıralarda pozisyonlanmak için öncelikle sitenin detaylı bir analizinden geçirilmesi gerekiyor. Böylelikle web sitesinin eksikleri belirleniyor ve SEO optimizasyon için yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site optimizasyonu
Web site analizinin sonuçları optimizasyon yol haritasını belirlemiş olur. Bu sitedeki yazılı içeriğin optimizasyona uygun hale getirilmesinden resimlerin isimlendirilmesinden, metataglardan başlayabilir. Sitede yapılacak ufak değişiklerden ve eklemelerden başlayıp gerekirse komple yeniden yapılanmasına kadar gidebilir.

Arama motorlarına kayıt
Sitenizi aramam motorlarına, katalog ve portallara kaydı yapılır. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veyahut otomatik bir şekilde yapılır Detaylı bir dokümantasyon ve pozisyon raporu. Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu

Optimizasyon ayarı ve takibi
Arama motoru optimizasyonu sonrası arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. Indexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme yada ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir.

6507
 
6489

Anlık Analizler, Anlık Müdehale

 

Google Seo hizmeti kapsamında web sitenizin ve diğer sosyal medya hesaplarınızın tamamının anlık olarak takip edilerek analizleri çıkartılmaktadır.

Bu analizler doğrultusunda müdahale edilmesi gereken noktalara konusunda uzman ekiplerimiz tarafından anında müdahale edilerek gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Sektörel bazda potansiyel tüm rakipleriniz belirli periyotlarda takip edilerek sizlerin rakiplerinizden bir adım önde olmanız sağlanmaktadır.

Google Seo Optimizasyon çalışması kapsamında tüm sosyal medya hesaplarınızla ilgili web sitenizin organik bağlantıları oluşturularak bu alanlardan gelen anlık trafik ve ziyaretçilerde raporlanmaktadır.

Gerçekleşen tüm işlemler ve sonuçlar belirlenen periyotlar eşiğinde sizlere raporlanarak gelişmeleri yakından takip etmeniz sağlanmaktadır.

Tüm Seo çalışmalarınız ve projeleriniz için tek yapmanız gereken bizi aramak..