FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38

Logo Ticari Yazılım

İşletmenizin tüm ihtiyaçları artık elinizin altında ve sizin kontrolünüzde
Logo Go Plus ve Logo Tiger ile işletmeniz ışık hızında

Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmelerin, finansal işlem, genel muhasebe ve sabit kııymet hesaplamalarına ait tüm işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan Logo Go PLUS programı kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır.
Logo Go Plus

Siz sadece Logo Go PLUS programı ile ticari modülden tüm alım satım işleminizi yapın, ilgili diğer tüm modüllere otomatik kayıt işlemini Logo Go PLUS yapsın. Hesaplarınızı elle veya excel ile yapma zahmetinden kurtulun. İşinizi büyütmek, alacağınız doğru kararlara bağlıdır. Logo Go PLUS ‘ın sunacağı raporlar sizi doğru kararlara ulaştıracaktır.
Siz sadece işinizi büyütmeye odaklanın

16 kullanıcıya kadar kullanıcı artışı yapılabilmektedir. 25 Ayrı Firmanızın Takibini Yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanımı kolaydır. Ön Muhasebe – Genel Muhasebe – Sabit Kıymet modüllerine sahiptir. KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarına fazlasıyla cevap vermektedir. TL’nin yanında istenilen dövizde işlem yapılabilmektedir. Tüm yazıcılar için standart raporlar hazır olarak gelmektedir. Değişen kanunlara tam uyum. Anlık güncellenen yönetici konsolu ile rapor beklemeye son. Sınırsız Stok Kartı Sınırsız Cari Hesap Kartı

Logo Go PLUS - Modüller

Web Soft Logo Muhasebe Yazılımı

Stok Yönetimi

Kasa Yönetimi

Satın Alma Yönetimi

Fatura Yönetimi

Banka Yönetimi

Satış Yönetimi

Cari Hesap Yönetimi

Çek, Senet Yönetimi

Personel Yönetimi

Muhasebe Yönetimi

Sabit Kıymet Yönetimi

E-Fatura Yönetimi