FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38

Microsoft Yazılım Ürünleri

Microsoft Office 365
Microsoft Office 365

Office 365 ile Office uygulamalarının en yeni sürümlerini kullanıma sunulur sunulmaz bunları elde edersiniz ve yeni sürümleri satın almanıza gerek kalmaz. Aboneliğiniz sayesinde en son yeniliklere ve iyileştirmelere sürekli olarak ücretsiz erişiminiz olur. Office 365 ile daha fazla işi tamamlamanıza yardımcı olacak, piyasadaki en iyi araçlara sahip olduğunuzu bilerek güven içinde çalışırsınız.

Tasarımcı, Dönüşüm ve Önizleme özellikleriyle PowerPoint yeniden tasarlandıPowerPoint gereksinimleriyle ilgili araç ipucu

Tasarımcı ve Dönüşüm gibi kullanımı kolay tasarım araçlarının yanı sıra Önizleme ile sunulan etkileşimli gezinme özellikleri sayesinde, PowerPoint’ten daha iyi yararlanın. PowerPoint’in bu gelişmiş özellikleri, uzman düzeyinde çalışmanızı ve fikirlerinizi güvenle sunmanızı kolaylaştırır.

Tasarımcı

Otomatik olarak sunulan profesyonel düzeyde tasarım önerilerinin yardımıyla, saniyeler içinde harika bir etki yaratın. Bir resim ekleyip tasarımınızı seçmeniz yeterli.
Daha fazla bilgi

Dönüşüm

Sunularınıza kolayca akıcı hareketler ekleyin. Dönüşüm geçişinin uygulanmasını istediğiniz slaytları çoğaltın, nesneleri animasyonda gösterilmesini istediğiniz şekilde taşıyın ve Dönüşüm’e tıklayın.
Daha fazla bilgi

Önizleme

İzleyenlerin dikkatini çekecek ve sununuzda gezinmeyi kolay ve eğlenceli hale getirecek etkileşimli bir özetle sunularınıza canlılık katın. Tek bir slayttan, izleyenlerin tepkilerine göre istediğiniz bölüme veya slayda giderek sununuzda rahatça gezinin.
Daha fazla bilgi

Microsoft Windows Server

Sanallaştırma alanı, BT uzmanlarının Windows Server’ı tasarlaması, dağıtması ve hizmetin bakımını yapması için sanallaştırma ürünleri ve özellikleri içerir.
Genel

Fiziksel ve sanal makineler, Win32 Zamanı ile Hyper-V Zaman Eşitleme Hizmetleri’ndeki geliştirmeler sayesinde zamanın daha doğru olmasının sağladığı avantajlardan yararlanır. Windows Server yakında çıkacak ve UTC’ye göre 1 ms doğruluk gerektirecek düzenlemelerle uyumlu hizmetleri barındırabilir.
Hyper-V

Windows Server 2016’da Hyper-V Yenilikleri. Bu konu, Windows Server 2016’da Hyper-V rolünün, Windows 10’da çalışan İstemci Hyper-V örneğinin ve Microsoft Hyper-V Server 2016 sürümünün yeni ve değişik işlevlerini açıklamaktadır.

Windows Kapsayıcıları: Windows Server 2016 kapsayıcı desteği performans geliştirmeleri, basitleştirilmiş ağ yönetimi ve Windows 10’da Windows kapsayıcıları için destek ekler. Kapsayıcılarla ilgili ek bilgi için bkz. : Docker, Windows ve Eğilimler.

Nano Sunucu

Nano Sunucu’daki Yenilikler. Nano Sunucu artık fiziksel konak ve konuk sanal makine işlevleri arasında daha fazla ayrışmanın yanı sıra farklı Windows Server sürümleri için destek de dahil olmak üzere, Nano Sunucu görüntüleri oluşturmaya yönelik güncelleştirilmiş bir modül içerir.

Kurtarma Konsolu için de gelen ve giden güvenlik duvarı kurallarının ayrıştırılmasının yanı sıra, WinRM’nin yapılandırmasını kurtarma olanağı dahil olmak üzere çeşitli geliştirmeler yapılmıştır.

Microsoft Windows Server

Korumalı Sanal Makineler

Windows Server 2016, herhangi bir 2. Nesil sanal makineyi güvenliği aşılmış bir yapıdan korumak için yeni Hyper-V tabanlı Korumalı Sanal Makine sağlar. Windows Server 2016’nın yeni özelliklerinden bazıları şunlardır:

Sıradan bir sanal makineden daha fazla, “Korumalı” moddan daha az koruma sunmasına rağmen vTPM, disk şifreleme ve Canlı Geçiş trafiği şifrelemesinin yanı sıra sanal makine konsol bağlantıları ve PowerShell Direct gibi doğrudan yapı yönetimi kolaylıkları dahil diğer özellikleri destekleyen yeni “Desteklenen Şifreleme” modu.

Var olan korumasız 2. Nesil sanal makineleri korumalı sanal makinelere dönüştürmek için otomatik disk şifreleme olanağını da içeren tam destek.

Hyper-V Virtual Machine Manager artık korumalı bir sanal makinenin üzerinde çalışma yetkisine sahip olduğu yapıları görüntüleyebildiğinden, yapı yöneticisinin bir korumalı sanal makinenin anahtar koruyucusunu (KP) açması ve çalıştırmasına izin verilen yapıları görüntülemesi için bir yöntem sağlar.

Çalışmakta olan bir Konak Koruyucu Hizmeti’nde Kanıt modlarını değiştirebilirsiniz. Artık hizmeti kesintiye uğratmadan daha az güvenli ancak daha basit olan Active Directory tabanlı kanıtlama ile TPM tabanlı kanıtlama arasında geçiş yapabilirsiniz.

Windows PowerShell’i temel alan ve hem korumalı Hyper-V konaklarındaki hem de Konak Koruyucu Hizmeti’ndeki yapılandırma hatalarını algılayabilen uçtan uca tanılama araçları.

Korumalı sanal makinelerin normalde içinde çalıştığı ve korumalı sanal makinenin kendisiyle aynı düzeyde koruma sağlayan yapı içerisinde bunların güvenli bir şekilde sorunlarının giderilmesi ve onarılması için bir yol sağlayan bir kurtarma ortamı.

Konak Koruyucu Hizmeti mevcut güvenli Active Directory’yi destekler. Konak Koruyucu Hizmeti’ni kendi Active Directory örneğini oluşturmak yerine Active Directory olarak mevcut Active Directory ormanını kullanmaya yönlendirebilirsiniz.

Korumalı sanal makinelerle çalışma hakkında daha ayrıntılı bilgi ve yönergeler için bkz. Windows Server 2016 (TPM) için Korumalı VM’ler ve Korumalı Yapı Doğrulama Kılavuzu.
Kimlik ve Erişim

Kimlik’teki yeni özellikler, kurumların Active Directory ortamlarını korumak için sahip olduğu olanakları geliştirmesinin yanı sıra bunların yalnızca bulut dağıtımlarına ya da bazı uygulama ve hizmetlerin bulutta, bazılarınınsa şirket içinde barındırıldığı karma dağıtımlara geçirilmesine yardımcı olur.
Active Directory Sertifika Hizmetleri

Windows Server 2016’daki Active Directory Sertifika Hizmetleri (AD CS), TPM anahtar kanıtı için daha fazla destek sunuyor: Artık anahtar kanıtı için Akıllı Kart KSP kullanabilirsiniz ve etki alanına katılmamış cihazlar artık anahtarların bir TPM’de olduğunu kanıtlamak için kullanılan sertifikaları almak için NDES kaydı kullanabilir.
Active Directory Domain Services

Active Directory Domain Services, kuruluşların Active Directory ortamlarını güvenli hale getirmelerine yardımcı olmak için geliştirmeler içerir ve hem kurumsal hem de kişisel cihazlar için daha iyi kimlik yönetimi deneyimleri sunar. Daha fazla bilgi için bkz. Windows Server 2016’da Active Directory Domain Services (AD DS) yenilikleri.
Active Directory Federasyon Hizmetleri (AD FS)

Active Directory Federasyon Hizmetleri’ndeki (AD FS) yenilikler. Windows Server 2016’da Active Directory Federasyon Hizmetleri (AD FS), Basit Dizin Erişimi Protokolü (LDAP) dizinlerinde depolanan kullanıcıların kimliklerini doğrulamak için AD FS’yi yapılandırmanızı sağlayan yeni özellikler içerir. Daha fazla bilgi için bk. Windows Server 2016 için AD FS’deki Yenilikler.
Web Uygulaması Proxy’si

Web Uygulaması Ara Sunucusu’nun en son sürümü, daha fazla uygulama için yayımlama ve ön kimlik doğrulama ile gelişmiş bir kullanıcı deneyimini etkinleştiren yeni özelliklere odaklanır. Exchange ActiveSync gibi zengin istemci uygulamaları için ön kimlik doğrulaması ve SharePoint uygulamalarının daha kolay yayımlanması için joker karakter etki alanlarını içeren yeni özelliklerin tam listesine göz atın. Daha fazla bilgi için bk. Windows Server 2016’da Web Uygulaması Ara Sunucusu.
Yönetim

Yönetim ve Otomasyon alanı, Windows PowerShell dahil olmak üzere Windows Server 2016’yı çalıştırmak ve yönetmek isteyen BT uzmanları için araç ve başvuru bilgilerine odaklanır.

Windows PowerShell 5.1 kullanımını genişleten, kullanılabilirliğini iyileştiren ve Windows tabanlı ortamları daha kolay ve kapsamlı bir şekilde denetlemenizi ve yönetmenizi sağlayan, sınıflarla geliştirme desteği dâhil önemli yeni özellikler ve yeni güvenlik özellikleri içerir. Ayrıntılar için bk. WMF 5.1’deki Yeni Senaryolar ve Özellikler.

Windows Server 2016’daki yeni eklemeler şunlardır: PowerShell.exe’yi Nano Sunucu’da yerel olarak çalıştırma (artık yalnızca uzaktan çalıştırmanız gerekmez), GUI’nin yerini alan yeni Yerel Kullanıcılar ve Gruplar cmdlet’leri, daha fazla PowerShell hata ayıklama desteği ve Nano Sunucu’da güvenlik günlük kaydı ve dökümünün yanı sıra JEA için ek destek.

Microsoft Dynamics CRM
Microsoft Dynamics CRM

Neden Microsoft Dynamics 365?

Microsoft, tüm rakiplerinden farklı bir biçimde veri ve ilişkileri birleştirmenize yardımcı olan, zeka özelliklerini karar verme sürecinizin bir parçası haline getiren ve kurumsal dönüşümünüzü hızlandıran kapsamlı, uçtan uca bir iş uygulamaları yaklaşımı sunar.
Sorunsuzca birlikte çalışan ve mevcut sistemlerinizle tümleştirilebilen modüler ve çok kanallı uygulamalardan yararlanarak kurumunuz için doğru yolu seçin.

Microsoft’un bağlı bulutu ve kapsamlı iş uygulamalarıyla ilişkiler, süreçler ve verileri birleştirerek kurumların en verimli şekilde çalışmalarına olanak sağlayın.
Microsoft’un lider konumdaki akıllı teknolojisinin sağladığı bağlı veriler, kurumsal analitik ve rehberlik sayesinde daha başarılı sonuçlar elde edin.

Gelişebilecek şekilde tasarlanmış çözümler

Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli bir platformda mevcut uygulamaların kapsamını genişleterek, yeni çözümler oluşturarak ve üçüncü taraf teknolojilerle tümleştirme sağlayarak gerçekleştirdiğiniz kurumsal değişimle başarıyı yakalayın.