Kurumsal Mobil Yazılımlar
Artık Şirketiniz Parmaklarınızın Ucunda

 
Zaman değişiyor… Teknolojik dünya dönüşüyor… Ve tüm dünya küçük bir aygıt yoluyla cebimize akıyor… Küçük aygıtlarda yerinizi alarak büyük bir dünya yaratmaya ne dersiniz? Faprika mobil uygulama projeleri ile, tüm iş yaşamınıza yeni bir soluk getiriyor. Günümüzde pek çok markanın ve işletmenin mobil uygulama tercih etmesi, aslında bir zorunluluk halini almaya başladı. Çünkü mobil uygulamalar sayesinde tüm ürün ve hizmetlere hızlı şekilde erişim sağlanabiliyor. Masraflar azalıyor, iletişim ağı genişliyor ve kullanıcılara bu konforlu çağın tadını çıkarmak kalıyor… Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri mobil uygulama projelerinizi, profesyonel ve özveri ile çalışan ekibiyle gerçekleştiriyor.

Tüm Kontroller Cep Telefonunuzla Elinizin Altında

6398
6427

Mobil E-Ticaret Sanal Mağaza
Ticaret İnternet Ortamında Şekilleniyor

 

Yeni bir alışveriş dünyası… Daha hızlı, daha çarpıcı ve çok daha konforlu…
Tüm bunlara sahip olmayı kim istemez? Gelişen dünya ve dönüşen teknoloji sayesinde alışveriş anlayışı kabuk değiştirdi. Alışveriş seçenekleri büyük alışveriş merkezlerinden ve fiziksel mağazalardan taşarak, online dünyada yerini aldı.
E-ticaret, alışveriş dünyasını farklı bir boyuta taşıyan bir araç olarak hızlı bir ivme kazandı. Faprika, E-ticaret ile başlayan teknolojik dönüşüme, memnun müşteri kitleleri ekleyerek keyifli hale getiriyor. E-ticaret sayesinde uzun alışveriş kuyrukları, kalabalık alışveriş merkezlerinin stresi ve ürünleri deneme telaşı ortadan kalktı.
Zamanı ya da enerjisi kısıtlı kişilere konfor ve huzur sağlayan e-ticaret, son yıllarda çok daha fazla önem kazandı. Bunun bilincinde olan Fabrika, uzman ekibi tarafından kısa vadede değil; kalıcı ve pratik çözümler sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor! Creative, müşteri beklentisine uygun ve profesyonel e-ticaret paketleri sizlerle buluşuyor.

Mobil internet, günümüzde daha fazla uygulama üzerinden kullanılıyor. Firmanız, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir aracı olduğundan dolayı, firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi gözle görülür bir şekilde güçlendirecektir.

Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.

Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması ise pek çok mobil internet kullanıcısının bu konuda hassas olmasına yol açabilmektedir. Tam bu noktada mobil uygulamalarınızı geliştirirseniz, kullanıcıların daha az data tüketerek firmanıza ait ziyaretini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle data kullanımı sebebiyle mobil platformlarda firmanıza ait bilgilere ulaşmaktan çekinen hedef kitlenize de doğrudan ulaşmış olursunuz.

Mobil Uygulamalar ile Neler Yapabilirsiniz

 
null

Özel Kurumsal Yazılımlar

Kurumsal ihtiyaçlarınıza ve projelerinize uygun olarak özel mobil uygulama çözümleri gerçekleştirilmektedir.
null

Rapor ve Veri Uygulamaları

Mobil Raporlama Uygulaması ile Tüm sektörlere uygun geniş raporlama ve analiz mobil uygulamalar tasarlanmaktadır.
null

E-Ticaret Online Satış

Mobil Eticaret Uygulaması ile artık eticaret Mobil’de hayat buluyor, uygulamalarınız web siteniz ile entegre çalışmaktadır.
null

Otel Rezervasyon Uygulamaları

Mobil Otel Rezervasyon Uygulaması ile tek bir tıkla otelinize online rezervasyon alarak, tahsilatınızı online gerçekleştirirsiniz.
null

Hastane Randevu Uygulamaları

Mobil Hastane Uygulaması ile hastalarınız online olarak diledikleri doktora randevu alabilir ve randevularını takip edebilirler.
null

Rent a Car Araç Kiralama

Mobil Rent a Car Uygulaması ile araçlarınızı tek bir tıklamayla kiralayabilir, kiralama bedelini online tahsil edebilirsiniz.
null

Satış ve Pazarlama Uygulamaları

Mobil Satış ve Pazarlama Uygulaması ile tüm satışlarınızı online takip edebilir, ısıtıcılarınızın performans değerlendirmelerini yapabilirsiniz.
null

Mobil Ticari Muhasebe

Mobil Muhasebe Uygulaması sayesinde tüm ticari ve finansal işlemlerinizi 7/24 takip ederek esnek raporlamalar sayesinde anlık analizler yapabilirsiniz.
null

Mobil Eğitim Uygulamaları

Mobil Eğitim Uygulaması sayesinde öğrencilerinize online görüntülü ve sesli eğitim verebilir dilerseniz bunların kaydını tutabilirsiniz.