FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38
Web Soft Mobil Yazılım Çözümleri
Web Soft - Quzu Tekstil Mobil Stok Yazılımı

Artık Şirketiniz Parmaklarınızın Ucunda

Zaman değişiyor… Teknolojik dünya dönüşüyor… Ve tüm dünya küçük bir aygıt yoluyla cebimize akıyor… Küçük aygıtlarda yerinizi alarak büyük bir dünya yaratmaya ne dersiniz? Web Soft mobil uygulama projeleri ile, tüm iş yaşamınıza yeni bir soluk getiriyor. Günümüzde pek çok markanın ve işletmenin mobil uygulama tercih etmesi, aslında bir zorunluluk halini almaya başladı. Çünkü mobil uygulamalar sayesinde tüm ürün ve hizmetlere hızlı şekilde erişim sağlanabiliyor. Masraflar azalıyor, iletişim ağı genişliyor ve kullanıcılara bu konforlu çağın tadını çıkarmak kalıyor… Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri mobil uygulama projelerinizi, profesyonel ve özveri ile çalışan ekibiyle gerçekleştiriyor.
Tüm Kontroller Cep Telefonunuzla Elinizin Altında

Günümüzde her geçen gün mobil/tablet cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G ve 4,5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz hale gelmiştir. Zap Tasarım mobil yazılım ve mobil uygulama konusunda deneyimli güçlü uzman kadrosuyla, Mobil tasarım, mobil uygulama ve mobil yazılım çözümleri gibi her türlü platformda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun çözüm sunmaktadır.

Sizlerinde mobil uygulama ihtiyacınız mı var? bizimle iletişime geçerek en kısa sürede ihtiyacınızı giderebiliriz. Mobil uygulamanızın ilk anından son anına kadar her türlü destek ve güvence ile projelendirme, analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı süreye kadar ve bundan sonraki tüm süreçlerde yanınızdayız.

Kurumsal Mobil Uygulamalar
iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, kurumdaki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlıyoruz. Mobil uygulama geliştirilirken, piyasada en yaygın olan versiyonlar ile yeni çıkan özellikleri barındırma arasındaki denge gözeterek çözümler üretiyoruz.

Örneğin; Sahada çalışan personelin lokasyonlarını takip edebilme, bilgisayardan uzaktayken stoktaki ürün ile ilgili işlem yapabilme, şirket dahilindeki raporlara uzaktan güvenli bir şekilde erişim artık çok kolay.

Sosyal İçerikli Mobil Uygulamalar
Sosyal ihtiyacı karşılayacak nitelikteki fikirlerinizi mobil dünyasında hayata geçiriyoruz. Alışveriş, eğlence, müzik, fotoğrafçılık, video, araçlar, verimlilik, haber, yaşam, tarım, çocuk, aile, seyahat, sağlık, haberleşme, kişisel, medya, tıp, ulaşım, oyun, spor, finans, ticaret, iş, kitap, eğitim gibi bir çok alanda uygulamalar geliştiriyoruz.

Web Soft Mobil Yazılım Çözümleri
iOS Uygulamalar
70%
Android Uygulamalar
90%

Mobil E-Ticaret Sanal Mağaza, "Ticaret İnternet Ortamında Şekilleniyor"

Yeni bir alışveriş dünyası… Daha hızlı, daha çarpıcı ve çok daha konforlu…
Tüm bunlara sahip olmayı kim istemez? Gelişen dünya ve dönüşen teknoloji sayesinde alışveriş anlayışı kabuk değiştirdi. Alışveriş seçenekleri büyük alışveriş merkezlerinden ve fiziksel mağazalardan taşarak, online dünyada yerini aldı.
E-ticaret, alışveriş dünyasını farklı bir boyuta taşıyan bir araç olarak hızlı bir ivme kazandı. Faprika, E-ticaret ile başlayan teknolojik dönüşüme, memnun müşteri kitleleri ekleyerek keyifli hale getiriyor. E-ticaret sayesinde uzun alışveriş kuyrukları, kalabalık alışveriş merkezlerinin stresi ve ürünleri deneme telaşı ortadan kalktı.
Zamanı ya da enerjisi kısıtlı kişilere konfor ve huzur sağlayan e-ticaret, son yıllarda çok daha fazla önem kazandı. Bunun bilincinde olan Fabrika, uzman ekibi tarafından kısa vadede değil; kalıcı ve pratik çözümler sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor! Creative, müşteri beklentisine uygun ve profesyonel e-ticaret paketleri sizlerle buluşuyor.
Mobil internet, günümüzde daha fazla uygulama üzerinden kullanılıyor. Firmanız, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir aracı olduğundan dolayı, firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi gözle görülür bir şekilde güçlendirecektir.

Web Soft - Quzu Tekstil Mobil Stok Yazılımı
Web Soft - Quzu Tekstil Mobil Stok Yazılımı

Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.

Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması ise pek çok mobil internet kullanıcısının bu konuda hassas olmasına yol açabilmektedir. Tam bu noktada mobil uygulamalarınızı geliştirirseniz, kullanıcıların daha az data tüketerek firmanıza ait ziyaretini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle data kullanımı sebebiyle mobil platformlarda firmanıza ait bilgilere ulaşmaktan çekinen hedef kitlenize de doğrudan ulaşmış olursunuz.