Artık Aracı Kurumlara Bağlı Kalmayın.

Müşterileriniz Web Siteniz Üzerinden Online Olarak Ödemelerini Gerçekleştirerek Rezervasyon Yapabilecekler.

 
Tüm işlemleriniz büyük bir hızda ve çok kolay bir şekilde gerçekleşerek bir kaç tıklamayla müşterilerinizin otelinizin dilediği odasına dilediği tarih arasında doluluk kontrolü yaparak ödemesini gerçekleştirip rezervasyon yapabilmeleri sağlanmaktadır.
Otelinizin resepsiyon kısmındaki bilgisayarlarınızda kullanmış olduğunuz programınız ister OPERA veya ELEKTRA gibi yazılımlar olsun, Online rezervasyon web siteniz bunlarla anlık olarak iletişim içerisinde çalışacaktır.
6646
6649

Web Otel Online Rezervasyon Yazılımı Genel Özellikleri

 
null

Oda Doluluk, Boşluk Kontrolü

Müşterileriniz web siteniz üzerinden diledikleri oda tipinde diledikleri tarihler arasında oda doluluk sorgulaması yaparak boş tarihlere rezervasyon yapabilirler.
null

Online Rezervasyon İşlemi

Uygun olan tarihlerdeki odalara müşterileriniz birkaç hamlede rezervasyon yapabilir isterlerse ilave hizmetlerde satın alarak ödeme aşmasına geçerler.
null

Online Ödeme, Tahsilat İşlemi

Rezervasyon yapılan odanın fiyatı üzerinden çarpan gün sayısı kadar toplam tutar web siteniz üzerinden müşterinizden kredi kartı ile tahsil edilir.
null

Anlık Otomatik Entegrasyon

Yapılan tüm rezervasyon işlemleri isterseniz kullanmış olduğunuz OPERA, ELEKTRA gibi otel programları ile anlık olarak entegrasyon sağlar.
null

Gelişmiş Raporlama ve Analizler

Yapılan tüm rezervasyon işlemleri ve tüm satış işlemlerini dilediğiniz parametrelere göre gelişmiş raporlamalar, analizler alabilirsiniz.
null

%100 Güvenli Altyapı

Web siteniz üzerinden yapılan tüm işlemler ileri düzey şifreleme yöntemiyle şifrelenmektedir, Sizin ve müşterilerinizin bilgileri %100 güven altındadır.