FSM Cad. Yürekli Adam Sk. No:20 Kosifler Plaza K:7 D:16 Kavacık BEYKOZ – İSTANBUL
0216 606 48 38

Sizde internetin sınırsız imkanlarına açılmak ister misiniz ?

PHP’nin üstün performans gücü

Web yazılım ve tasarım projelerimizde PHP5 kod yapısını kullanmaktayız. Php üstün teknolojisi ve hızı sizlere yüksek performans sunmaktadır. Günümüzün en büyük internet siteleri bile PHP5 alt yapısını kullanmaktadır, Örnek “FACEBOOK”

JAVA’ın geniş yaratıcılık imkanı

Artık tüm web site tasarım ve yazılımların vazgeçilmezi olan JavaScript sayesinde tüm projelerinize farklı anlamlar katarak daha işlevsel olarak kullanımınıza sunulmaktadır.

HTML5’in kusursuz tasarım estetiği

HTML5 web tasarım yapısı sayesinde daha estetik ve daha dinamik web siteleri oluşturulmaktadır. Medya özelliği ön planda olan HTML5 tasarım standardı sizlere sunulan tüm projelerimizde kullanılarak sıra dışı tasarımlar oluşturulmaktadır.

CSS3’ün sınırsız gösel özelliği

CSS3 standartları içerisinde sizlere eşsiz görsel şölenler sunarak tasarımlarınızı farklı boyutlara taşıyor ve yeni anlamlar katıyoruz.

Web Soft Web Site Tasarım Hizmetleri
Web Soft - Web Site Tasarımı

Siz Hayal Edin, Biz Geçekleştirelim

Web tasarım projenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve prestijine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama (SEO ve Google AdWords) süreçlerini analiz edip, uyguluyoruz. E-çözüm yöntemlerini firmalar için optimum fayda sağlayacak şekilde analiz ettikten sonra planlamasını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçler kapsamında web tasarım maliyeti, şirketinizin reklam için ayırdığı bütçeden çok daha azdır. Sizde potansiyel hedef kitlenizi etkilemek ve kısa sürede hedefinize ulaşmak istiyorsanız, Doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

Günümüzde kaliteli bir tasarımın önemli bir yatırım olduğunu biliyoruz. İnternet kullanıcısının her geçen gün arttığı ve bunla doğru orantılı olarak potansiyel ticaret pazarının genişlediği şu zamanda kaliteli bir web sitesinin yararları nedir ? İyi bir tasarımcının gerçek faydaları nelerdir ? İyi görünen bir web sitesinin ne gibi getirileri olabilir ?

Kaliteli bir web sitesi şirketiniz ve markanız için görsel bir imaj sergiler. Markanızın ve şirketinizin bakış açısını önemli ölçüde değiştirebilmektedir. İnternet kullanıcıları sitenizi ziyaret ettiğinde sizin hakkınızda önemli ölçüde bilgilere ulaşmak isterler. Bu bilgiler doğrultusunda size olan ilgileri önemli ölçüde değişmektedir. Web sitenizin yanısıra kurumsal kimliğinizde onlar için çok önemlidir.

Web Soft Web Site Tasarım Hizmetleri

iyi bir tasarım önce hayal dünyanızın ve ufkunuzun yansımasıyla başlar. Her birisi konusunda uzman ekibimiz ile sizlere yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Web sitesi tasarımla başlar, mobil uyumla ve stabil çalışma ile sona erer. Tüm bu düzenlemeleri size profesyonel anlamda sunmaya hazırız.

Günümüzde insanların teknolojiye olan merakı, şirketleri, teknolojiyi yakından takip etmeye zorlamaktadır. Web sayfanızı ziyaret edenler, şirketinizi öncelikle web sitenizin tasarımıyla değerlendirir. İçerikle birlikte dış görünüşün de önemli olduğu günümüzde, web sitenizi ziyaret edenlerin sizi nasıl tanıyacağı, ekranda ne gördüğü ile ilişkilidir. Web siteniz sizin vizyonunuzu ve kalitenizi yansıtır.

Unutmayınki artık günümüzde firmaların profillerini bulundukları binalardan daha ziyade onları ifade eden Web Siteleri belirliyor..

Web Soft Web Site Tasarım Hizmetleri

Günümüz kullanıcılarının %48’i mobil tarayıcıları kullanmaktadır. Tüm mobil aygıtlarında sitenizin sağlıklı görüntülenebilmesi çok önemlidir. Sitenizin tüm mobil aygıtlara uyumlu olması ve stabil çalışması, kullanıcılarınızın sitenizden sağlıklı faydalanmasını sağlar. Bu da kazancınızın artmasını, dolayısıyla markanızın kullanıcılar karşısında iyi bir imaj sergilemesini sağlar. Web Soft olarak tüm Web Site Tasarımlarımız Mobil ve Tablet uyumlu olarak özel olarak kodlanmaktadır.

Günümüzde sürekli yenisi çıkan tabletler ve akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte mobil üzerinden internet kullanımı da artmaktadır. Artık internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğu arama motorlarının kullanımı dahil pek çok web sitesine mobil cihazlar üzerinden erişim sağlıyor.

Son yıllarda özellikle mobil aramalarda arama motorlarının mobil internet sitesine önem verdiğini, bu nedenle arama motorlarında üst sıralarda olmak için şirketlerin mobil cihazlara uyumu sağlamak zorunda olduklarını belirtmek gerekir. Google 2015 yılında mobil web site tasarımı ilgili bir açıklama yapmış ve mobil web sitesine uyumlu olmayan siteleri alt sıralara taşımıştır.

Web sitenize Türkçe yönetim paneli sayesinde tüm içeriklerinize anında müdahale edebilir ve tek bir tıklamayla güncelleyerek değişiklikleri yayına alabilirsiniz

Web Soft Web Site Tasarım Hizmetleri

Web Sitenizin çoklu dil seçeneği sayesinde 14 farklı dilde yayınlayabilir ve dünyanın her noktasındaki insanlara firmanızı ve vizyonunuzu yansıtabilirsiniz.

Web Soft Web Site Tasarım Hizmetleri

Yönetim paneli web site analiz bölümü sayesinde web sitenize gelen tüm ziyaretçiler ile ilgili olarak gelişmiş raporlamalar alarak analizler çıkartabilirsiniz.

Google Seo Hizmeti
Google Seo Hizmeti

Kendini Şanslı Hissediyormusun ??

Seo Arama Motoru Optimizasyonu
Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar.

SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

Seo, sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Web Sitenizin otomatik sosyal medya paylaşım modülleri sayesinde bir tıklama ile web sitenizde bulunan tüm içerikleri, resimleri, videoları sosyal medya hesaplarınızda anında paylaşabilirsiniz.

Site yöneticileri için sosyal medya yönetimi bazen can sıkacak şekilde uzun zaman alabilir. Özellikle seo uzmanları yönettikleri onlarca sitenin sosyal medya yönetimi için yetecek zamanı bulamazlar. Buda müşterilere daha az faydalı olabilmek anlamına gelmektedir.

Sosyal medya yönetimi günümüzde özellikle kurumsal yapıda olanlar için son derece önemlidir. İnternet sitesinde yayınlanan sitelerin otomatik olarak sosyal medya platformlarında paylaşılması bir site yöneticisinin işlerini kolaylaştırır. Sürekli içerik girilen bir sitede bir yazıyı facebook, google plus, pinterest, instagram, twitter, linkedin , friendfeed ve diğer sosyal medya sitelerinde tek tek paylaşmak gerçekten yorucu ve zaman alan bir işlemdir.
“Tamda bu aşamada Web Soft otomatik sosyal medya paylaşım sistemi sayesinde her şey online olarak işlemektedir”