Siz hayal edin,
Biz gerçekleştirelim

 
Web tasarım projenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve prestijine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama (SEO ve Google AdWords) süreçlerini analiz edip, uyguluyoruz. E-çözüm yöntemlerini firmalar için optimum fayda sağlayacak şekilde analiz ettikten sonra planlamasını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçler kapsamında web tasarım maliyeti, şirketinizin reklam için ayırdığı bütçeden çok daha azdır.
PHP'NİN ÜSTÜN PERFORMANS GÜCÜ99
HTML5'İN KUSURSUZ TASARIM ESTETİĞİ99
JAVA'IN GENİŞ YARATICILIK İMKANLARI99
CSS3'ÜN SINIRSIZ GÖRSEL ÖZELLİĞİ99
6179
Sizde potansiyel hedef kitlenizi etkilemek ve kısa sürede hedefinize ulaşmak istiyorsanız, Doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.
Web Site Tasarım Çözümleri – Web Soft Yazılım ve Bilişim Çözümleri

Günümüzde kaliteli bir tasarımın önemli bir yatırım olduğunu biliyoruz. İnternet kullanıcısının her geçen gün arttığı ve bunla doğru orantılı olarak potansiyel ticaret pazarının genişlediği şu zamanda kaliteli bir web sitesinin yararları nedir ? İyi bir tasarımcının gerçek faydaları nelerdir ? İyi görünen bir web sitesinin ne gibi getirileri olabilir ?

Kaliteli bir web sitesi şirketiniz ve markanız için görsel bir imaj sergiler. Markanızın ve şirketinizin bakış açısını önemli ölçüde değiştirebilmektedir. İnternet kullanıcıları sitenizi ziyaret ettiğinde sizin hakkınızda önemli ölçüde bilgilere ulaşmak isterler. Bu bilgiler doğrultusunda size olan ilgileri önemli ölçüde değişmektedir. Web sitenizin yanısıra kurumsal kimliğinizde onlar için çok önemlidir.

Sizde internetin sınırsız imkanlarına açılmak istermisiniz ?

 
Teklif İste

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim

 

Hadi biraz hayal gücümüzün sınırlarını zorlayalım..

>>>

CREATIVE TASARIM

iyi bir tasarım önce hayal dünyanızın ve ufkunuzun yansımasıyla başlar. Her birisi konusunda uzman ekibimiz ile sizlere yaratıcı çözümler sunmaktayız.
 

Web sitesi tasarımla başlar, mobil uyumla ve stabil çalışma ile sona erer. Tüm bu düzenlemeleri size profesyonel anlamda sunmaya hazırız.

Günümüzde insanların teknolojiye olan merakı, şirketleri, teknolojiyi yakından takip etmeye zorlamaktadır. Web sayfanızı ziyaret edenler, şirketinizi öncelikle web sitenizin tasarımıyla değerlendirir. İçerikle birlikte dış görünüşün de önemli olduğu günümüzde, web sitenizi ziyaret edenlerin sizi nasıl tanıyacağı, ekranda ne gördüğü ile ilişkilidir. Web siteniz sizin vizyonunuzu ve kalitenizi yansıtır.

 
Unutmayın ki artık günümüzde firmaların profillerini bulundukları binalardan daha ziyade onları ifade eden Web Siteler belirliyor..

>>>

MOBİL UYUMLULUK

Günümüz kullanıcılarının %48’i mobil tarayıcıları kullanmaktadır. Tüm mobil aygıtlarında sitenizin sağlıklı görüntülenebilmesi çok önemlidir. Sitenizin tüm mobil aygıtlara uyumlu olması ve stabil çalışması, kullanıcılarınızın sitenizden sağlıklı faydalanmasını sağlar. Bu da kazancınızın artmasını, dolayısıyla markanızın kullanıcılar karşısında iyi bir imaj sergilemesini sağlar. Web Soft olarak tüm Web Site Tasarımlarımız Mobil ve Tablet uyumlu olarak özel olarak kodlanmaktadır.
 
Günümüzde sürekli yenisi çıkan tabletler ve akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte mobil üzerinden internet kullanımı da artmaktadır. Artık internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğu arama motorlarının kullanımı dahil pek çok web sitesine mobil cihazlar üzerinden erişim sağlıyor.
 
Son yıllarda özellikle mobil aramalarda arama motorlarının mobil internet sitesine önem verdiğini, bu nedenle arama motorlarında üst sıralarda olmak için şirketlerin mobil cihazlara uyumu sağlamak zorunda olduklarını belirtmek gerekir. Google 2015 yılında mobil web site tasarımı ilgili bir açıklama yapmış ve mobil web sitesine uyumlu olmayan siteleri alt sıralara taşımıştır.

>>>

İÇERİK YÖNETİMİ


 

Web sitenize Türkçe yönetim paneli sayesinde tüm içeriklerinize anında müdahale edebilir ve tek bir tıklamayla güncelleyerek değişiklikleri yayına alabilirsiniz


services1
 

Web Sitenizin çoklu dil seçeneği sayesinde 14 farklı dilde yayınlayabilir ve dünyanın her noktasındaki insanlara firmanızı ve vizyonunuzu  yansıtabilirsiniz.


 

Yönetim paneli web site analiz bölümü sayesinde web sitenize gelen tüm ziyaretçiler ile ilgili olarak gelişmiş raporlamalar alarak analizler çıkartabilirsiniz.

>>>

Doğru Hedef

blog5

Web tasarımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de hedef kitleye hakim olmaktır.

Bir web sitesi ne amaçla tasarlanacağı, nerede ve ne için kullanılacağı belirlenmeden, içeriği hakkında net bir bilgiye sahip olunmadan kesinlikle tasarlanmamalıdır.
Bu kriterler belirlenmeden web siteleri tasarlandığı takdirde başarılı olunması mümkün değildir.

Web sitelerinin ziyaretçileri tanındıkça web tasarımları direkt olarak hedef kitlenin ihtiyaç ve istekleri ile doğru orantılı olarak planlanır ve yapılacak olan tasarımlarla ziyaretlerin web sitelerinden memnun kalmaları sağlanır.

 
Sizlere gerçekleştireceğimiz tüm projelerde sektörünüzdeki hedef kitleler ve rakipleriniz incelenerek gerekli analizler çıkartılıp hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanın stratejisi uygulanmaktadır.

Web Sitenizle Neler Yapabilirsiniz

 
null

Türkçe Yönetim Paneli

Türkçe yönetim paneli sayesinde web sitenizin her alanını hızlı ve kusursuz bir şekilde müdahale edebilirsiniz.
null

Resim, Video Galeri Yönetimi

Tek bir mouse hareketi ile dilediğiniz kadar resim galerileri oluşturabilir, dilediğiniz video’yu ekleyebilirsiniz.
null

Haberler, Duyurular Bölümü

Haberler ve Etkinlik bölümü sayesinde web siteniz üzerinden firmanız yada gelişmelerle ilgili haberler yayınlayabilirsiniz.
null

Haftalık Otomatik Yedekleme

Size özel sunucularımız da yayınlanacak olan web sitenizin her hafta otomatik olarak yedekleri alınmaktadır.
null

%100 Mobil Uyumluluk

Responsive özelliği sayesinde web siteniz Cep Telefonu, Tablet gibi mobil aygıtlarda kusursuz bir şekilde görünecektir.
null

İletişim, Teklif Forumları

Oluşturulacak olan iletişim ve teklif forumları sayesinde siteniz üzerinden hedef kitleniz ile iletişim kurabilirsiniz.
null

Otomatik Google Seo

Otomatik Google Seo altyapısı sayesinde hiç birşey yapmanıza gerek kalmaksızın siteniz otomatik olarak google eklenecektir.
null

%100 Veri Şifreleme Özelliği

Web siteniz üzerinde sadece size özel olan bilgileriniz üstün veri şifreleme yöntemi ile şifrelenerek korunmaktadır.
null

Sınırsız Sayıda Sayfa Yönetimi

Türkçe yönetim paneli sayesinde sınırsız sayıda sayfalar eklenebilir ve dilediğiniz zaman düzenlemeler yapabilirsiniz.
null

Sınırsız, Detaylı Ürün Yönetimi

Web siteniz üzerinden dilediğiniz ürünlerinizi sergileyebilir, bunlarla ilgili detaylı bilgileri yayınlayabilirsiniz.
null

Sosyal Medya Paylaşımı

Tek bir tıklama ile sosyal medya hesaplarınıza web sitenizde bilgileri otomatik olarak yayımlayabilir anlık olarak paylaşabilirsiniz.
null

7/24 Kesintisiz Teknik Destek

Web siteniz ile ilgili tüm destek taleplerinizi 7/24 aktif olan destek merkezimize ulaştırabilirsiniz.