X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

 ₺ Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

 ₺ Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2019 yılında Mersin 'de kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
 
2014 yılından bu yana bireysel olarak müşterilerimize sosyal medya danışmanlığı, web yazılım, web tasarım, logo, afiş ve banner tasarım, e-ticaret çözümlemeleri, seo ve reklam çalışmaları gibi hizmetlerimizi sunduk. 2019 yılı içerisinde kurumsal çapta faliyet gösterme kararı aldık ve faaliyet alanımız arasına bilişim sektörünüde alarak sanal sunucu, fiziksel sunucu, hosting ve alan adı gibi hizmetleride ekledik. Firmamızın amacı hem bireysel hemde kurumsal pazarda sektörünün lideri olabilmek ve Bilişim & Yazılım hizmetleri denilince akla ilk gelen firma olmaktır. 
 
Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VDS), UI UX Dizayn, Yazılım Geliştirme, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik oluşturma bulunmaktadır.
Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.
 
Websoft.com.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.
 
Websoft - Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri
 

Gençlere Tam Destek!

Websoft, uygun fiyatlı hizmetleri ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, fiyat performans hizmetleri ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Hayata geçirdiği tüm projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Websoft, Gençlere öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve Gençlere katkı sağlamaktadır.
Günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla dijital yolculuğunda genç vizyonu ile Websoft 2016 yılında kurulmuştur.

Websoft'un Hikayesi

Bireysel olarak bir çok web sitesine sahipdik, İlk başta tüm sitelerimizi bir araya toplamak istedik. Tüm sitelerimizi bir araya topladıktan sonra fazladan yerimiz olduğunu fark ettik ve bu yerimizi de Gençler ile paylaşma kararı aldık! Ücretsiz olarak başta bir çok Genç arkadaşlarımız ile bu yerimizi paylaştık. Talepler artmaya başlayınca artık işi ticari boyuta taşımaya başladık. Genç kitleye sahip olduğumuz için bir Gençlere Tam Destek! vizyonunu üstlendik. Gençlerimizin bütçelerini ve durumlarını düşünerek her zaman fiyat performans hizmetleri vermeye başladık, sürekli kendini geliştirerek ve yatırımlarını sürekli büyüterek, Genç Ekibimiz ile hizmet veren bir Firma haline gelmiş, genç girişimci Osman Nar'nın Markasıdır! Webosft..

Websoft'un Ayrıcalıkları

  • - %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
  • - Ekonomik fiyat politikası, Türkiye ekonomisine katkı.
  • - Müşteri odaklı bakış açısına sahip teknik destek ekibi.
  • - Taahhüt ettiği hizmeti benimseyici 7/24 destek sağlayıcı.
  • - Yer sağlayıcı belgesi ile Yasal gereksinimleri eksiksiz yerine getiren hosting şirketi.

Top